بهترین جراحی بینی در تهران

بهترین جراحی بینی در تهران

بینی یک قسمت برجسته در صورت است که اگر از اندازه یا شکل بینی خود راضی نیستید می توانید با انجام عمل زیبایی بینی آن را تغییر دهید. این ممکن است به دلیل مشکلی باشد که شما از بدو تولد ، حادثه و یا جراحی قبل نیاز به آن داشته اید. خوشبختانه ، رینوپلاستی (همچنین به عنوان عمل جراحی زیبایی بینی یا بینی شناخته می شود) می تواند اندازه بینی شما را کاهش دهد ، شکل نوک یا پل را تغییر داده ، نوک بینی را باریک کند یا زاویه بین بینی شما را تغییر دهد. همچنین ممکن است به رفع مشکلات تنفسی ناشی از انحراف سپتوم کمک کند.

جراحی بینی دکتر رستمی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیم بینی بعد از یک یا چند عمل جراحی قبلی برای شکل گیری بینی انجام می شود. این موارد معمولاً زمان بیشتری به طول می انجامند و از یک عمل جراحی زیبایی بینی معمولی مشکل تر هستند.

عمل جراحی بینی برای بیمارانی است که مشکلات تنفسی از طریق بینی دارند. این حالت معمولاً بعد از جراحی قبلی صورت ، ناهنجاری های رشدی یا دلایل دیگر رخ می دهد. هدف از این عمل ترمیم یا بهبود عملکرد مناسب بینی است. در موارد تروما نیز این روش با هدف بازگرداندن ظاهر قبل از آسیب بینی انجام می شود.

جراحی شکل بینی می تواند ظاهر شما و اعتماد به نفس شما را ارتقا بخشد ، اما لزوماً ظاهر شما را تغییر نمی دهد تا با ایده آل شما مطابقت داشته باشد یا باعث شود افراد دیگر با شما متفاوت رفتار کنند. شما باید فقط در صورتی که به دنبال بهبود هستید ، نه به کمال ، به دنبال جراحی باشید.

جراحی بینی به روش صحیح و اصولی نیازمند تبحر بالای متخصص و جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی جراح بینی در شرق تهران مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

مشاوره قبل از جراحی بینی

در مشاوره اولیه ، جراح شما در مورد اهداف زیبایی شناسی شما سؤال خواهد کرد ، ساختار بینی و صورت را ارزیابی می کند و گزینه های شما را مورد بحث قرار می دهد. از تصاویر سنتی و ۳ بعدی استفاده می شود و به شما در شناسایی اهداف جراحی کمک می کند. همچنین در مورد تکنیک های جراحی و بی حسی که استفاده خواهد شد نیز یاد خواهید گرفت. جراحان ما دریافتند که آموزش بیماران در اکثر بیماران منجر به یک روند مناسب بعد از عمل می شود. دریغ نکنید از هر گونه سؤالی که ممکن است از جراح خود بپرسید ، به خصوص سؤالات مربوط به انتظارات و نگرانی های شما در مورد نتایج.

حتماً به جراح خود بگویید که آیا قبل از عمل جراحی بینی یا آسیب دیدگی در بینی خود انجام داده اید ، حتی اگر سالها پیش بود. در صورت امکان ، باید یادداشت های قبلی و قبل و بعد از عکس های مربوط به جراحی های قبلی را بیاورید.

سایر مطالب

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران

بهترین جراح رینوپلاستی در تهران

برچسب گذاری توسط , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *