بهترین مرکز پرستاری در تهران

آیا برای مراقبت از عزیزان خود به دنبال مرکز پرستاری معتبری می باشید؟

همه ی ما در طول زندگی خود برای درمان بیماری به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه می کنیم.

خیلی از افراد در طول زندگی خود مبتلا به بیماری هایی می شوند که نیازمند کنترل و پیگیری بمدت طولانی می باشند.

همانطور که می دانید بیمارستان ها و مراکز درمانی به علت محدودیت زمانی در بستری کردن بیماران و کمبود تخت های بستری ، مدت زمان کوتاه و معینی می توانند از بیماران پرستاری و مراقبت کنند.

 مرکز پزشکی پرستاری طبیب اول با دارا بودن بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی و پرسنلی ، آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد.  به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

علاوه بر این بیمارستان ها و مراکز درمانی ، به منظور ارائه خدمات پرستاری ، هزینه های بالایی برای بستری و مراقبت از بیماران دارند. با پیشرفت و ترقی دنیای امروزی ، زندگی ها بیشتر به سمت ماشینی شدن پیش رفته اند. از این رو معمولا تمامی افراد یک خانواده دغدغه های شغلی زیادی دارند.

حال فکر کنید یکی از اعضای خانواده نیاز به مراقبت و پرستاری پیدا کند. اعضای خانواده که درگیر مشاغل کاری و دغدغه های شغلی خود هستند زمان مناسبی برای نگهداری از عزیزان خود ندارند.

چرا  نگهداری از بیماران در منزل اهمیت بالایی دارد؟

از سوی دیگر ، هزینه ی مراکز درمانی و بیمارستان ها برای بستری و نگهداری از بیماران بسیار بالا می باشد ، که این امر موجب شده است که در اکثر موارد ، بیماران زودتر مرخص و به منزل باز می گردند.  با توجه به نکات گفته شده می توان به اهمیت درمان در منزل پی برد.

متقابلا بسیاری از خانواده های عزیز ساکن تهران به دنبال بهترین مرکز پرستاری در تهران ، برای نگهداری از عزیزان خود می باشند. آیا این سوال شما هم هست که بهترین مرکز پرستاری در تهران کجاست؟ پس با ما همراه باشید تا در این مقاله به معرفی بهترین مرکز پرستاری در تهران بپردازیم.

با این حال بسیاری از افراد سالمند که نیازمند پرستاری و مراقبت می باشند ، میلی به بستری شدن در مراکز درمانی و بیمارستان ها ندارند و ترجیح می دهند به منازل خود بازگردند. از آنجایی که می دانید پرستاری از سالمندان مقوله ی مهمی می باشد که اکثر خانواده های امروزی را درگیر ساخته است. اولین پارامتر مهم در این افراد ، ایجاد آرامش خاطر و راحتی برای سالمندان می باشد.

نکات مهم در درمان و پرستاری در منزل

فرض کنید بیماری بنا به تجویز پزشک در آی سی یو بستری و نیاز به تنفس مصنوعی دارد. در مواقعی با بستری شدن طولانی مدت این افراد احتمال ایجاد عفونت و بیماری های دیگر ، تشدید می شود. حتی در مواردی ملاقات افراد در آی سی یو برای خانواده های این عزیزان دشوار و دارای محدودیت می باشد.

شاید با خود فکر کنید که در منزل همانند بیمارستان نظارت و نگهداری بطور مطلوب و کامل صورت نمی گیرد!  اما یکی از راهکارهای موثر و کارآمد موسسه طبیب اول ، ایجاد موقعیتی مناسب برای نگهداری از بیماران آی سی یو در منزل می باشد.

این مرکز پرستاری ، با فراهم نمودن تمامی امکانالت لازم برای مراقبت از بیماران ICU ، باعث می شود تا خانواده ها بتوانند در منزل خود از عزیزانشان مراقبت و پرستاری کنند.

لازم به ذکر است که  مرکز خدمات پزشکی و پرستاری طبیب اول با ایجاد بستری امن و مناسب ، شرایط بسیار مطلوب و راحتی برای مراقبت و پرستاری از بیماران فراهم آورده است و شما عزیزان می توانید با هزینه ی کمتری به نگهداری و محافظت از عزیزانتان بپردازید.

نقش پرستار و مراقب در نگهداری از بیماران

به زبان ساده ، هرچقدر فرد مراقب و به اصطلاح پرستار از دانش و مهارت بالایی برخوردار باشد ، نگهداری از بیماران نیز به نحو احسن پیش می رود.

بنابراین بهترین مرکز پرستاری در تهران باید کادری مجرب و آموزش دیده داشته باشد تا بتواند رضایت و اطمینان خاطر بالایی برای خانواده ها ایجاد کند و تاثیر مفید و مثبتی در ادامه ی روند درمان عزیزان آن ها داشته باشد.

خدمات پرستاری طبیب اول در راستای ایجاد تیمی قوی و کارآمد در جهت نگهداری و درمان بیماران در منزل ، کادری آموزش دیده و مجرب را بکار گرفته است. جالب توجه است که بدانید این مرکز دارای کادر متخصص مانند : پزشکان متخصص ، پزشک های عمومی ، پزشک های بیهوشی و … می باشد. بنابراین تمامی نیاز های درمانی و پرستاری بیماران در منزل را با ایجاد شرایطی مطلوب ، پاسخگو می باشد.

فیزیوتراپی در منزل

برخی از بیماران به دلیل انجام جراحی ( بطور مثال جراحی زانو ، جراحی کمر و…) نیاز به انجام فیزیوتراپی و حرکات نرمشی برای تقویت مفصلی که مورد جراحی قرار گرفته است ، می باشند. حال در نظر داشته باشید فردی که جراحی انجام داده است برای رفتن به مراکز درمانی به منظور انجام فیزیوتراپی متحمل درد و زحمت زیادی می شود.

خوشبختانه مرکز پرستاری طبیب اول مجهز به دستگاه های پیشرفته ی پزشکی می باشد و می تواند انجام رادیولوژی ، سونوگرافی ، آزمایشات بالینی و فیزیوتراپی در منزل را برای بیماران ؛ باکیفیتی همانند بیمارستان ها و مراکز درمانی ، انجام دهد.

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *