جراح بینی در شمال تهران

مقوله زیبایی و زیبا زیستن را می توان مهمترین موضوع در عصر حاضر دانست که در میان افراد سراسر دنیا جایگاه ویژه ای دارد. اما مفهوم زیبایی از نظر هر کسی متفاوت می باشد و به طبع آن روش های بسیاری برای دستیابی به آن وجود دارد. اما شاید بتوان درصد بالایی از زیبایی را به داشتن بینی زیبا و متناسب با سایر اجزای صورت دانست زیرا بینی به عنوان عضوی از صورت محسوب می شود که در مرکز صورت قرار گرفته است و کانون توجه صورت محسوب می شود بنابراین در عصر حاضر بسیاری از افراد به این منظور به انجام جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی روی می آورند. اما در این میان شاید مهمترین مسئله یافتن بهترین جراح بینی باشد و سوالاتی که اغلب در این زمینه برای این افراد مطرح می شوند عبارتند از:

بهترین جراح بینی در تهران کیست؟ جراح بینی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ بهترین جراح بینی استخوانی چه کسی است؟ نقش جراح در عمل زیبایی بینی تا چه حد اهمیت دارد؟

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های جراح بینی و نقش جراح در نتیجه عمل بینی آشنا کنیم.

دکتر-نصیبه-رستمی

دکتر-نصیبه-رستمی

رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی

بینی در مرکز صورت واقع شده است و به عنوان عضوی از صورت محسوب می شود که بیشترین توجه را به خود جلب می نماید. بنابراین زیبایی و تناسب این عضو از صورت بسیار اهمیت دارد و بسیاری از افراد برای آن به جراح پلاستیک یا متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه می نمایند.

نقش جراح در جراحی بینی یا رینوپلاستی

جراح بینی نسبت به سایر عوامل در نتیجه جراحی زیبایی بینی بالاترین نقش را دارد به همین دلیل نیاز است افراد پیش از جراحی بینی به اندازه کافی درباره یافتن بهترین جراح بینی تحقیق نمایند. در این میان هم افراد بسیاری هستند که با سواستفاده از عدم آگاهی افراد و تبلیغات دروغین سعی در فریب مردم دارند و علاوه بر جیب زدن سودهای کلان، می توانند سبب بروز مشکلات بسیاری برای فرد پس از جراحی بینی مانند شکل نامناسب آن یا ایجاد مشکلات تنفسی شوند که حتی می تواند خطرناک هم باشد.

به همین دلیل نیاز است جراح بینی دارای توانمندی و تجربه بالا در جراحی زیبایی بینی باشد و بتواند بهترین تناسب را میان اجزای صورت به خصوص چانه، لب ها و ابروها ایجاد نماید.

جراحی بینی  نیازمند تبحر بالای متخصص و  جراح بینی می باشد. برای این منظور می توانید به مطب دکتر رستمی مراجعه کنید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

انواع روش های جراحی بینی

تکنیک هایی که به منظور جراحی زیبایی بینی به کار برده می شوند در دو دسته جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته قرار داده می شوند که انتخاب هر یک از آنها بر عهده جراح بینی است.

در روش باز که شایع ترین جراحی زیبایی بینی محسوب می شود ابتدا برش بر روی پوست بینی ایجاد می شود و پس از آن پوست از روی بینی برداشته می شود تا جراح بتواند به اسکلت و غضروف های داخل بینی دسترسی داشته باشد و به راحتی و با قدرت مانور بیشتری آنها را اصلاح نماید. دکتر نصیبه رستمی جراح بینی خوب در تهران از این روش عمل زیبایی بینی استفاده می کنند.

سایر خدمات ارائه شده توسط دکتر نصیبه رستمی

سایر خدمات دکتر نصیبه رستمی متخصص گوش و حلق و بینی عبارتند از:

  • ترمیم بینی: افرادی که جراحی اولیه بینی آنها نتیجه خوبی نداشته اقدام به عمل ترمیم بینی می نمایند. در اغلب موارد هم عدم حصول نتیجه خوب به دلیل تجربه کم و عدم مهارت جراح بینی می باشد.
  • تزریق ژل:با افزایش سن و پدیدار شدن چین و چروک در صورت ، جوانی و شادابی افراد از دست می رود به همین دلیل تزریق ژل می تواند به عنوان یک پرکننده عمل کند و این چین و چروک ها را برطرف سازد. علاوه بر آن تزریق ژل لب می تواند موجب حجیم شدن و زیبایی لب ها در افراد گردد.
  • تزریق بوتاکس:تزریق بوتاکس در صورت با فلج کردن بافت های صورت منجر به برطرف شدن چین و چروک و جلوگیری از ایجاد چروک در صورت می شود.